T25773 - ტენდერი ბანკომატების და სწრაფი ჩარიცხვის აპარატების დასუფთავების მომსახურების შესყიდვაზე
სს „ლიბერთი ბანკი“ აცხადებს ტენდერს საკუთრებაში არსებული ბანკომატების და სწრაფი ჩარიცხვის აპარატების დასუფთავების მომსახურების შესყიდვაზე, ფასების ცხრილის (დანართი #1) და მისამართების (დანართი #2) შესაბამისად;
• სამეწარმეო ამონაწერი;
• კომპანიის მოკლე მიმოხილვა;
• სატენდერო წინადადება ფასების ცხრილის მიხედვით (დანართი #1);
• კლიენტების სია, რეკომენდაციები;
• განიხილება კომპანიები, რომლებიც მინიმუმ 2 ორი) წელიწადია დაფუძნებული;
• კომპანიის სერტიფიკატები (ასეთის არსებობის შემთხვევაში);
• ინფორმაცია წარსულში ანალოგიური გამოცდილების შესახებ;
• ცნობა საგადასახადოდან დავალიანების არ არსებობის შესახებ;
• რეკვიზიტები;
• პირის (პროექტის მენეჯერის) მონაცემები;
4. პრეტენდენტის წინადადების ფასი და ანგარიშსწორების პირობები:
• წინადადების ფასის წარმოდგენა შესაძლებელია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში, მომსახურების მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით, დღგ-ს ჩათვლით;
• ხარჯები, რომლებიც სატენდერო წინადადების ფასში არ იქნება გათვალისწინებული, არდაექვემდებარება ანაზღაურებას;
• ბანკის მიერ ანაზღაურება განხორციელდება ყოველთვიურად, მომსახურების შესაბამისი  მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში;
5. ზოგადი პირობები:
• პრეტენდენტის მიერ მოწოდებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში წარმოდგენილი უნდა იქნას მინდობილობა);
• სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი ყველა დოკუმენტ(ებ)ი წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე; დოკუმენტების და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი;
• გამარჯვებულ პრეტენდენტთან ხელშეკრულება გაფორმდება, ხელშეკრულების დრაფტის (დანართი #3)მიხედვით. ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარის თქმა ავტომატურად გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას და შავ სიაში მოხვედრას;
ბანკომატებისა და სწრაფი გადახდის აპარატების რაოდენობა და მისამართები (დანართი #1, დანართი #2) შესაძლოა მცირედით დაკორექტირდეს (გაიზარდოს ან/და შემცირდეს), რაც დამატებით ეცნობება გამარჯვებულ კომპანიას მხარეთა შორის ხელშეკრულების გაფორმების წინ.
• სატენდერო წინადადების წარმოდგენის ბოლო ვადა: 2025 წლის 25 მარტი, 17:00 საათი;
• შეთავაზების ვალუტა: N/A
სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სატენდერო კომისიის აპარატში:
ელ-ფოსტა: