მეტი ინფორმაციისთვის გაეცანით შემდეგ დანართებს:
- დანართი N1 _ ტერიტორიის კვადრატულობა ზონების მიხედვით
- დანართი N2 _ ფოტოსურათების არქივი ზონების მიხედვით
საკონტრაქტო ვადა: 1 წელი, ავტომატურად 1 წლით გაგრძელების პირობით.
2. კონტრაქტორის ვალდებულებები:
კონტრაქტორი ვალდებულია:
- მომსახურება განახორციელოს ბანკთან წინასწარი შეთანხმებით, ბანკისთვის არასამუშაო საათებში/დღეებში:
- ბანკის სამუშაო დღეები/საათები: ორშაბათი - პარასკევი, 10:00-19:00 - მომსახურება განახორციელოს საკუთარი ინვენტარით/ხელსაწყოებით.
- უზრუნველყოს მოვლის პერიოდში გამხმარი მცენარის ჩანაცვლება იგივე სახეობის, ზომის მცენარით საკუთარი ხარჯებით.
- უზრუნველყოს მოვლის/თიბვის დროს დაზიანებული სარწყავი სისტემის სპრინკლერების შეკეთება საკუთარი ხარჯებით.
- უზრუნველყოს, სარწყავი სისტემის ექსპლუატაცია და საჭიროების შემთხვევაში სარწყავი სისტემის ქსელის განვითარება (ახალი სისტემის მოწყობა; წერტილების დამატება; სარწყავის ან/და წვეთოვანი სისტემის დაგრძელება და ა.შ. ), რომლის ანაზღაურებას ბანკი უზრუნველყოფს, წინასწარი შეთანხმების საფუძველზე.
- არსებული ხეების, მცენარეების მოჭრა/გადაბელვა/გასხვლა ან/და რაიმე სხვა სახის ინტერვენცია განახორეციელოს ბანკის მხრიდან მოთხოვნის ან/და თანხმობის საფუძველზე.
- უზრუნველყოს მცენარეთა დაცვის საშუალებებისა და სასუქის უსაფრთხოდ გამოყენება.
- დაიცვას მცენარეთა დაცვის საშუალებების, სამუშაო იარაღისა და აალებადი ნივთიერებების შენახვის ნორმები.
- დაიცვას სანიტარული ნორმები.
- პროგნოზირებად, მაგრამ ცვალებად სამუშაო გარემოში ახორციელოს თვითმენეჯმენტი. მართოს საკუთარი და მასზე დაქვემდებარებული პირების საქმიანობა.
- აიღოს პასუხისმგებლობა გარე გამწვანების შეფასებასა და გაუმჯობესებაზე კლიმატურ პირობებს გათვალისწინებით, კვალიფიციური რეკომენდაციების გაცემის სახით.- უზრუნველყოს საბაღე ტექნიკისა და ინსტრუმენტების გამართულობა და უსაფრთხოება.
გარდა ეზოს მოვლის სტანდარტული მომსახურებისა, ბანკს წლის განმავლობაში აქვს საჭიროება მიიღოს დამატებითი მომსახურებები. გთხოვთ განფასება წარმოადგინოთ დანართი 3-ის მიხედვით.
3. საკვალიფიკაციო მოთხოვნები:
- მსგავსი მომსახურების შესაბამისი მასშტაბებით შესრულების გამოცდილება ადგილობრივ ბაზარზე - მინიმუმ 3 წელი.
- მომსახურების დაწყების შესაძლებლობა - ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღეში.
4. ტენდერის ფარგლებში წარსადგენი სავალდებულო დოკუმენტაცია:
ტენდერში მონაწილეობის მისაღებად აუცილებელია ორგანიზაციამ წარმოადგინოს შემდეგი სავალდებულო დოკუმენტაცია:
- ფინანსური წინადადება
- ფინანსური წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს ყოველთვიური ფიქსირებული საფასურის მითითებით, რომელიც უნდა მოიცავდეს მომსახურების პირობებში გათვალისწინებულ ყველა მომსახურების შესრულებას.
- წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში და მოიცავდესკანონმდებლობით გათვალისწინებულ გადასახადებს და გადასახდელებს.
- ანგარიშსწორება განხორციელდება ორმხრივად ხელმოწერილი მ/ჩ აქტის საფუძველზე თვეში ერთხელ. - ფინანსური წინადადება დამატებით მომსახურებებზე (დანართი 3)
- წლის განმავლობაში შესაძლო დამატებითი მომსახურებების ტარიფები უნდა წარმოადგინოთ დანართი 3-ის საშუალებით. აღნიშნული ტარიფი ფიქსირებული უნდა იყოს საკონტრაქტო პერიოდის განმავლობაშ - კომპანიის მოღვაწეობის შესახებ ინფორმაცია, საქმიანობის მოკლე აღწერილობა, დასაქმებულთა რაოდენობა და კვალიფიკაცია, გამოცდილების შესახებ ინფორმაცია
- კომპანიის საკონტაქტო ინფორმაცია, კერძოდ: