- დონის გამზომის მომხმარებელი და პროგრამირების სახელმძღვანელო v.03
- დონის გამზომის მონტაჟი და პროგრამირების სახელმძღვანელო მე-2 გამოცემა
- დონის გამზომის მონტაჟი და პროგრამირების სახელმძღვანელო მე-7 გამოცემა
ტენდერში მონაწილეობის მისაღებად წარმოსადგენი დოკუმენტაცია:
- კომერციული წინადადება საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადების ჩათვლით;
- ინფორმაცია ორგანიზაციის მიერ შესრულებული ანალოგიური სამუშაოების შესახებ (სამუშაოს დასახელების, კონტრაგენტი ორგანიზაციის, პერიოდის მითითებით);
- ინფორმაცია სამუშაოების შესრულების ვადების შესახებ;
- ინფორმაცია გადახდის პირობების შესახებ.
- ავანსის მოთხოვნის შემთხვევაში მომწოდებელი იტოვებს უფლებას მოითხოვოს საბანკო გარანტია მოთხოვნილი თანხის ოდენობაზე.
აუცილებელი საკვალიფიკაციო მოთხოვნები:
- ინჟინრებს უნდა გააჩნდეთ SCADA სისტემასთან მუშაობის გამოცდილება;
- Siemens მოწყობილობებთან მუშაობის გამოცდილება;
გამარჯვებულის გამოვლენის შემდგომ დამკვეთი იტოვებს უფლებას პრეტენდენტს მოთხოვოს შემდეგი დოკუმენტაცია:
- ცნობა, რომ პრეტენდენტი არ არის ჩართული სასამართლო პროცესში და არ მიმდინარეობს მისი გაკოტრება, რეორგანიზაცია ან ლიკვიდაცია;
- ცნობა საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოდან პირის მიმართ საჯაროსამართლებრივი შეზღუდვის არ არსებობის შესახებ;
წინადადების წარდგენის წესი:
- დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იყოს ქართულ ენაზე ბეჭდური სახით და მოთავსებული უნდა იყოს დალუქულ კონვერტში. კონვერტს დალუქვის ადგილას დასმული უნდა ჰქონდეს ორგანიზაციის ბეჭედი ან/და ხელმოწერა. კონვერტს გარედან აუცილებლად უნდა ეწეროს პრეტენდენტისა დასახელება და ტენდერის დასახელება და ნომერი:
„რაჭა ჰეს“-ზე და „ბჟუჟა ჰეს“-ზე წყლის ხარჯის და დონის გამზომის მოწყობილობების მონტაჟი და ჰესებზე არსებულ SCADA სისტემაში ჩართვას # 24/05-GIEC-S/INST-19
- წინადადების ჩაბარება ხდება მისამართზე: ქ.თბილისი, გაზაფხულის ქუჩა N18.
- საკონტაქტო პირი სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებით: შალვა გოგოლაძე. ელ.ფოსტა: shgogoladze@gig.ge; საკონტაქტო ნომერი: 591 12 97 74. - საკონტაქტო პირი ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით: ილია კამკამიძე; საკონტაქტო ნომერი: 598 76 07 96.
წინადადების წარდგენის ბოლო ვადა: 2019 წლის 7 ივნისი, 17:00 საათი.