T25938 - ტენდერი IT საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვაზე
სს პროკრედიტ ბანკი - აცხადებს ტენდერს: IT საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვის შესახებ.
სს “პროკრედიტ ბანკი” მცირე და საშუალო ზომის საწარმოების კომპლექსურ მომსახურებაზე ორიენტირებული ერთ-ერთი წამყვანი ბანკია საქართველოში, რომელიც იურიდიულ და ფიზიკურ პირებს საბანკო მომსახურების ფართო სპექტრს სთავაზობს. „პროკრედიტ ბანკი“ საქართველოში 1999 წლიდან ფუნქციონირებს. ბანკს საერთაშორისო სარეიტინგო სააგენტო Fitch Ratings-ის მიერ მინიჭებული აქვს BB+ რეიტინგი, რომელიც საქართველოში ყველაზე მაღალი შესაძლო რეიტინგია. „პროკრედიტ ბანკი, საქართველო საერთაშორისო პროკრედიტ ჯგუფის წევრია, რომელიც ძირითადად წარმოდგენილია აღმოსავლეთ ევროპის გარდამავალი ეკონომიკის მქონე ქვეყნებსა და გერმანიაში. პროკრედიტ ჯგუფს სათავეში უდგას პროკრედიტ ჰოლდინგი (მაინის ფრანქფურტი, გერმანია). პროკრედიტ ჰოლდინგსა და პროკრედიტ ჯგუფს ზედამხედველობას უწევს ფინანსური საზედამხედველო ორგანო (BaFin), რომელიც პროკრედიტ ბანკების სანდოობისა და სტაბილურობის გარანტია.
დეტალური ინფორმაცია ძირითადი მოთხოვნების შესახებ მოცემულია დანართი N1- ში.
თანდართულ ფაილებში შეგიძლიათ იხილოთ:
- სააპლიკაციო ფორმა;
- დანართი N1 (ფასების ცხრილი)
- გამარჯვებულ კომპანიასთან კომპანია გააფორმებს NDA-ს.
- სატენდერო წინადადების წარმოდგენის ბოლო ვადა: 15 აპრილი 2025 წელი 16:00 საათამდე
ორგანიზაციულ საკითხებთან დაკავშირებით, გთხოვთ მიმართოთ: